Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > TAP104K035SRW
TAP104K035SRW
TAP104K035SRW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TAP104K035SRW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TAP104K035SRW
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs3000 pcs4500 pcs10500 pcs15000 pcs
Product parameter
številka dela TAP104K035SRW Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 375737 pcs Podatkovni list TAP Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Conformal Coated Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.177" Dia (4.50mm) Serija TAP
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena 478-11084-2
TAP104K035SRW-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 26 Ohm natančen opis 0.1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 26 Ohm
Zmogljivost 0.1µF