Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > AISC-0603-R0033J-T
AISC-0603-R0033J-T
AISC-0603-R0033J-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AISC-0603-R0033J-T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AISC-0603-R0033J-T
Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 3.3NH 850MA 59 MOHM
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs75000 pcs
Product parameter
številka dela AISC-0603-R0033J-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 3.3NH 850MA 59 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 721329 pcs Podatkovni list AISC-0603 Series DatasheetAISC-0603 Drawing
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm) Ščitenje Unshielded
Serija AISC-0603 Ocene -
Q @ Frek 25 @ 250MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 535-10448-2
AISC0603R0033JT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 3.3nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 6GHz
natančen opis 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 59 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 59 mOhm Max
Trenutna ocena 850mA Tok - nasičenost -