Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > AISC-0603-R0068J-T
AISC-0603-R0068J-T
AISC-0603-R0068J-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AISC-0603-R0068J-T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AISC-0603-R0068J-T
Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 6.8NH 700MA 95 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela AISC-0603-R0068J-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 6.8NH 700MA 95 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 477271 pcs Podatkovni list AISC-0603 Series DatasheetAISC-0603 Drawing
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm) Ščitenje Unshielded
Serija AISC-0603 Ocene -
Q @ Frek 29 @ 250MHz Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 535-10455-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 6.8nH
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Frekvenca - Samozadostna 6GHz
natančen opis 6.8nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 95 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Trenutna ocena 700mA Tok - nasičenost -