Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > Magnetni senzorji - stikala (Solid State) > A3240LLTTR
A3240LLTTR
A3240LLTTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi A3240LLTTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela A3240LLTTR
Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
Opis MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT89-3
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5134 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela A3240LLTTR Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
količina Na voljo 5134 pcs Podatkovni list A3240
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 4.2 V ~ 24 V
Test Condition -40°C ~ 150°C Tehnologija Hall Effect
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3 Serija -
Območje zaznavanja 5mT Trip, 5mT Release Polarizacija South Pole
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-243AA
Vrsta izhoda Open Collector delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TA)
Funkcija Unipolar Switch Lastnosti -
natančen opis Digital Switch Unipolar Switch Open Collector Hall Effect SOT-89-3 Tok - Supply (Max) 6mA
Tok - izhod (maks.) 25mA