Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > Magnetni senzorji - stikala (Solid State) > A3240LUA
A3240LUA
A3240LUA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi A3240LUA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela A3240LUA
Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
Opis MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR 3SIP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4283 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela A3240LUA Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
količina Na voljo 4283 pcs Podatkovni list A3240
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 4.2 V ~ 24 V
Test Condition -40°C ~ 150°C Tehnologija Hall Effect
Paket naprave za dobavitelja 3-SIP Serija -
Območje zaznavanja 5mT Trip, 5mT Release Polarizacija South Pole
Pakiranje Bulk Paket / primer 3-SSIP
Vrsta izhoda Open Collector delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TA)
Funkcija Unipolar Switch Lastnosti -
natančen opis Digital Switch Unipolar Switch Open Collector Hall Effect 3-SIP Tok - Supply (Max) 6mA
Tok - izhod (maks.) 25mA