Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > trenutne pretvorniki > ACS754LCB-100-PFF
ACS754LCB-100-PFF
ACS754LCB-100-PFF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ACS754LCB-100-PFF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ACS754LCB-100-PFF
Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
Opis SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ACS754LCB-100-PFF Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
Opis SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5822 pcs Podatkovni list ACS754xCB-100
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 5V
Serija - Tip senzorja Hall Effect, Open Loop
Občutljivost 20mV/A Odzivni čas 11µs
Polarizacija Bidirectional Pakiranje Tube
Paket / primer 5-CB Formed Leads, PFF Izhod Ratiometric, Voltage
Druga imena 620-1107 delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število kanalov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Linearnost ±1.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost DC ~ 35kHz
Za merjenje AC/DC natančen opis Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PFF
Tok - Supply (Max) 10mA Trenutni - zaznavanje 100A
Natančnost ±1%