Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > trenutne pretvorniki > ACS754LCB-130-PSF
ACS754LCB-130-PSF
ACS754LCB-130-PSF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ACS754LCB-130-PSF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ACS754LCB-130-PSF
Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
Opis SENSOR CURRENT HALL 130A AC/DC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6004 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela ACS754LCB-130-PSF Proizvajalec Allegro MicroSystems, LLC.
Opis SENSOR CURRENT HALL 130A AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 6004 pcs Podatkovni list ACS754xCB-130
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 5V
Serija - Tip senzorja Hall Effect, Open Loop
Občutljivost 15mV/A Odzivni čas 11µs
Polarizacija Bidirectional Pakiranje Tray
Paket / primer 5-CB Formed Leads, PSF Izhod Ratiometric, Voltage
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Število kanalov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Linearnost ±1.5% Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Pogostost DC ~ 35kHz Za merjenje AC/DC
natančen opis Current Sensor 130A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PSF Tok - Supply (Max) 10mA
Trenutni - zaznavanje 130A Natančnost ±1%