ME30A0503C01
ME30A0503C01
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ME30A0503C01 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ME30A0503C01
Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 30W
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela ME30A0503C01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5467 pcs Podatkovni list Connector OptionsME30 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 5V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Serija ME30 (30W) Področje uporabe North America
Moč (Watts) 20W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Fixed Blade
Vhodni priključek NEMA 1-15P Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level VI natančen opis 5V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Tok - izhod (maks.) 4A Dolžina kabla 4.7' (1.45m)