ME30A0903C01
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ME30A0903C01 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ME30A0903C01
Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC ADAPTER
Product parameter
številka dela ME30A0903C01 Proizvajalec Ault / SL Power
Opis AC/DC ADAPTER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5068 pcs Podatkovni list Connector OptionsME30 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 27 lbs (12.2kg)
Napetost - izhod 9V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm) Serija ME30 (30W)
Področje uporabe North America Moč (Watts) 30W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
delovna temperatura -20°C ~ 50°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek NEMA 1-15P
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 9V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 3A