26506-SIV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 26506-SIV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 26506-SIV |
|---|---|
| Proizvajalec | Aven |
| Opis | LAMP MAGNIFIER 3 DIOPTER 115V 9W |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Se ne uporablja / Se ne uporablja |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 26506-SIV | Proizvajalec | Aven |
|---|---|---|---|
| Opis | LAMP MAGNIFIER 3 DIOPTER 115V 9W | Status svobodnega statusa / RoHS | Se ne uporablja / Se ne uporablja |
| količina Na voljo | 4324 pcs | Podatkovni list | 26506-SIV |
| Kategorija | Optični inšpekcijska oprema | Utež | 9 lbs (4.1kg) |
| Napetost | 115V | Serija | MaxiVue |
| Tip montaže | Edge Clamp | Stil / velikost objektiva | 3 Diopter (1.75x), 6.90" L x 4.20" W (175.26mm x 106.68mm) |
| Dolžina kabla | 5' (1.52m) | Barva | Ivory |
| Žarnica | Fluorescent, 9W (3) | Roka | 35.00" (889.0mm) |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
2650AT43A0100E - Proizvajalci:
Johanson Technology - Opis:
RF ANT 2.65GHZ CHIP SOLDER SMD - Na zalogi:
- del #:
265091-000 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
HOOK-UP DUAL WALL STRND 16AWG - Na zalogi:
2650A - Proizvajalci:
B&K Precision - Opis:
SPECTRUM ANALYZER 3.3GHZ HANDHLD - Na zalogi: