Domov > Izdelki > Optični inšpekcijska oprema > Svetilke - Povečevalno, naloga > 26507-SBK
26507-SBK
26507-SBK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 26507-SBK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 26507-SBK
Proizvajalec Aven
Opis LAMP MAG 5 DIOPT 115V 24 LEDS
Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
In Stock 6040 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 26507-SBK Proizvajalec Aven
Opis LAMP MAG 5 DIOPT 115V 24 LEDS Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
količina Na voljo 6040 pcs Podatkovni list 26507-SBK
Kategorija Optični inšpekcijska oprema Utež 1.3 lbs (589.7g)
Napetost 115V Serija OptiVue
Druga imena 243-1277
26507-SBK-ND
Tip montaže Base, Weighted
Svetilka / povečevalna vrsta Lamp, Magnifier Dolžina kabla -
Barva Black Žarnica LED, White (24)
Roka -
Podobni izdelki
26505-LED-STN Image
  • del #:26505-LED-STN
  • Proizvajalci:Aven
  • Opis:LAMP MAG 3 DIOPTER 115V 36 LEDS
  • Na zalogi:4127
 RFQ
  • del #:26506-ELV
  • Proizvajalci:Aven
  • Opis:LAMP MAG 3 DIOPTER 115V 78 LEDS
  • Na zalogi:4912
 RFQ
26510 Image
  • del #:26510
  • Proizvajalci:Wiha
  • Opis:NUT DRIVER HEX SCKT 1.5MM 5.51"
  • del #:26506-SIV
  • Opis:LAMP MAGNIFIER 3 DIOPTER 115V 9W
2651 Image
  • del #:2651
  • Proizvajalci:Adafruit
  • Opis:SENSOR BARO/ALT BMP280 I2C/SPI
26505-LED-XL3 Image
26505-ESL5D Image
  • del #:26505-ESL5D
  • Opis:LAMP MAG 5 DIOPTER 115V 36 LEDS
26509-STN Image
  • del #:26509-STN
  • Opis:FLOOR STAND 30"
26505-RC Image
  • del #:26505-RC
  • Opis:REPLACEMENT CLAMP FOR 26505 SRS
26505-RC-ESD Image
  • del #:26505-RC-ESD
26507-XL5 Image
  • del #:26507-XL5
  • Opis:LAMP MAGNIFIER 2.25X LED
26505-LED Image
  • del #:26505-LED
  • Opis:LAMP MAGNIFIER 3 DIOPT 115V LED
26508-LDV Image
  • del #:26508-LDV
  • Opis:LAMP MAG 3 DIOPT 110V 220V LEDS
  • Na zalogi:373
26505-MX5 Image
  • del #:26505-MX5
  • Na zalogi:576
26505-SIV Image
  • del #:26505-SIV
2650A Image
  • del #:2650A
  • Proizvajalci:B&K Precision
  • Opis:SPECTRUM ANALYZER 3.3GHZ HANDHLD
  • Na zalogi:15
26508-LED Image
  • del #:26508-LED