Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Slide Potentiometers > PS45L-R01FBR100KN
PS45L-R01FBR100KN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PS45L-R01FBR100KN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PS45L-R01FBR100KN
Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis SLIDE POT 100KOHM 0.25W TOP 45MM
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela PS45L-R01FBR100KN Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis SLIDE POT 100KOHM 0.25W TOP 45MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 73417 pcs Podatkovni list PSxxM,PSxxL Model
Kategorija Potenciometri, upori Razpon potovanj 45mm
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Serija PSxxL Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Tip montaže Through Hole
Vrsta faderja Standard, LED natančen opis 100 kOhms 0.25W, 1/4W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type