Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Slide Potentiometers > PS45L-R02BR10KN
PS45L-R02BR10KN
PS45L-R02BR10KN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PS45L-R02BR10KN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PS45L-R02BR10KN
Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 45MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
260 pcs520 pcs1040 pcs5200 pcs
Product parameter
številka dela PS45L-R02BR10KN Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 45MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66555 pcs Podatkovni list PSxxM,PSxxL Model
Kategorija Potenciometri, upori Razpon potovanj 45mm
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Serija PSxxL Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tray
Druga imena 987-1403
PS45LR02BR10KN
Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta faderja Standard, LED
natančen opis 10 kOhms 0.25W, 1/4W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type Vrsta prilagajanja Top