Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > 0RQB-C5T033
0RQB-C5T033
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0RQB-C5T033 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0RQB-C5T033
Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 152W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 0RQB-C5T033 Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 152W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5623 pcs Podatkovni list 0RQB-C5T Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.30" L x 1.45" W x 0.40" H (58.4mm x 36.8mm x 10.0mm) Serija 0RQB-C5T
Moč (Watts) 152W Pakiranje Bulk
Paket / primer 8-DIP Module, 1/4 Brick delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 46A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 46A