Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > 0RQB-C5U54LG
0RQB-C5U54LG
0RQB-C5U54LG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0RQB-C5U54LG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0RQB-C5U54LG
Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 54V 162W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 0RQB-C5U54LG Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 54V 162W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2720 pcs Podatkovni list 0RQB-C5U54x Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 54V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja Quarter Brick
Velikost / dimenzija 2.30" L x 1.45" W x 0.59" H (58.4mm x 36.8mm x 15.0mm) Serija 0RQB-C5U54x
Moč (Watts) 162W Pakiranje -
Paket / primer Quarter Brick Druga imena 507-2165
delovna temperatura -40°C ~ 90°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 54V 3A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 3A