Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > 48IMR40-12-2
48IMR40-12-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 48IMR40-12-2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 48IMR40-12-2
Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 12V 40W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5938 pcs
Product parameter
številka dela 48IMR40-12-2 Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5938 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 72V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 3.94" L x 2.75" W x 0.90" H (100.0mm x 70.0mm x 23.0mm) Serija IMR40
Moč (Watts) 40W Pakiranje Bulk
Paket / primer 7-DIP Module delovna temperatura -10°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, SCP Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.5A 36V - 72V Input Tok - izhod (maks.) 3.5A