Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > 48IMR6-15-2
48IMR6-15-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 48IMR6-15-2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 48IMR6-15-2
Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 15V 6W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5673 pcs
Product parameter
številka dela 48IMR6-15-2 Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 15V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5673 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 500V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 72V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.48" H (50.8mm x 50.8mm x 12.2mm) Serija IMR
Moč (Watts) 6W Pakiranje Bulk
Paket / primer 5-DIP Module delovna temperatura -10°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, SCP Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 36V - 72V Input Tok - izhod (maks.) 400mA