Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > 5IMP6-12-7
5IMP6-12-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 5IMP6-12-7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 5IMP6-12-7
Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 12V 6W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5696 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 5IMP6-12-7 Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5696 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.48" H (50.8mm x 50.8mm x 12.2mm) Serija IMP
Moč (Watts) 6W Pakiranje Bulk
Paket / primer 5-DIP Module delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, SCP Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 4.5V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 500mA