Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > 5IMX4-12-9
5IMX4-12-9
5IMX4-12-9
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 5IMX4-12-9 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 5IMX4-12-9
Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 12V 4W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4443 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 5IMX4-12-9 Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 12V 4W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4443 pcs Podatkovni list IMX4 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1kV Napetost - Vhod (Min) 4.7V
Napetost - Vhod (maks.) 16.8V Tip Isolated Module, Conformal Coated
Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.79" W x 0.33" H (33.0mm x 20.1mm x 8.4mm) Serija Melcher IMX4
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer 24-DIP Module, 13 Leads delovna temperatura -40°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 12V 340mA 4.7V - 16.8V Input Tok - izhod (maks.) 340mA