Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > BACC45FN18C31S7
BACC45FN18C31S7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BACC45FN18C31S7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BACC45FN18C31S7
Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1350 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela BACC45FN18C31S7 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1350 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena -
Atributi atributov Environment Sealed Prekinitev Crimp
Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized Material školjke, Dokončaj -
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 RoHS Status Bulk
Druga imena CBACC45FN18C31S7 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 31 Tip montaže Panel Mount, Flange
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca BACC45FN18C31S7
Velik premer dobavljen 18-31 Lastnosti Cable Clamp
Razširjen opis 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP