Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > BACC45FN20-16P
BACC45FN20-16P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BACC45FN20-16P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BACC45FN20-16P
Proizvajalec Bel
Opis CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1840 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela BACC45FN20-16P Proizvajalec Bel
Opis CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1840 pcs Podatkovni list Cinch Cylindrical Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-16
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC45FN20-16P Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 16 (Power)
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva - Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije -
Podobni izdelki
  • del #:BACC45FN20-16P7
  • Proizvajalci:Bel
  • Na zalogi:1500
  • del #:BACC45FN18C31P
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP
  • Na zalogi:1354
  • del #:BACC45FN18A31S8
  • Opis:CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
  • del #:BACC45FN20-16P6
  • del #:BACC45FN20-16P8
  • del #:BACC45FN20-16P9