Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > BACC45FS12-12P8
BACC45FS12-12P8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BACC45FS12-12P8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BACC45FS12-12P8
Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1935 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela BACC45FS12-12P8 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1935 pcs Podatkovni list Cinch Catalog Cinch Cylindrical Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-12
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC45FS12-12P8 Usmerjenost 8
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12 (Power)
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti Coupling Nut
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla 0.580" (14.73mm) Material backshell, Plating -