Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > BACC45FS12-12PH
BACC45FS12-12PH
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BACC45FS12-12PH z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BACC45FS12-12PH
Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3440 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela BACC45FS12-12PH Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3440 pcs Podatkovni list Cinch Cylindrical Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-12 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC45FS12-12PH
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 12 (Power) Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
Premer spojne gredi 1.078" (27.38mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Power Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
  • del #:BACC45FS12-12P6
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
  • Na zalogi:2773
  • del #:BACC45FS12-12P
  • Proizvajalci:Bel