Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAM15S-F179C
DAM15S-F179C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAM15S-F179C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAM15S-F179C
Proizvajalec Bel
Opis DSUB 15 F SOD G30 WW ZINC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5282 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela DAM15S-F179C Proizvajalec Bel
Opis DSUB 15 F SOD G30 WW ZINC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5282 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Wrap
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija 1 Pakiranje -
Druga imena CDAM15S-F179C delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Phosphor Bronze Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Green Razmik med predelki -
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:DAM15S
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:DSUB 15 F SOD G30 ZINC
  • Na zalogi:5230
  • del #:DAM15PTK87
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
  • Na zalogi:5058
  • del #:DAM15S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:DSUB 15 F SOD G ZINC
 RFQ
  • del #:DAM15PSNMB
  • Opis:CONN D-SUB PLUG 15POS R/A
  • Na zalogi:193
  • del #:DAM15PTI
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:DSUB 15 M SOD G30 TIN IND
  • Proizvajalci:Amphenol FCI
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 15P STR SLDR CUP
  • del #:DAM15S-A176
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT