Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAM15S0L2A191
DAM15S0L2A191
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAM15S0L2A191 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAM15S0L2A191
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DAM15S0L2A191 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4687 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:DAM15S
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:DSUB 15 F SOD G30 ZINC
  • Na zalogi:5230
  • del #:DAM15S-A176
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
  • Na zalogi:8470
  • del #:DAM15PTK87
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
  • del #:DAM15S
  • Opis:DSUB 15 F SOD G ZINC
  • del #:DAM15S-F179C
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:DSUB 15 F SOD G30 WW ZINC