Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBKL-25SAT-F
DBKL-25SAT-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBKL-25SAT-F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBKL-25SAT-F
Proizvajalec Bel
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5350 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DBKL-25SAT-F Proizvajalec Bel
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5350 pcs Podatkovni list DxKL Series
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated
Serija D*KL Pakiranje -
Druga imena DBKL25SATF
Q986030
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Board Lock, Shielded natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Phosphor Bronze Kontaktni obrazec Stamped
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki 0.318" (8.08mm)
Podobni izdelki
  • del #:DBK25P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
  • Na zalogi:9572
 RFQ
 RFQ
  • del #:DBK25SU
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
  • Na zalogi:4434
  • del #:DBK25S
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
  • del #:DBK25S-F179
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW