Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DBK25S-F179
DBK25S-F179
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DBK25S-F179 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DBK25S-F179
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3430 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DBK25S-F179 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3430 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Wrap
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serija Original D Pakiranje Bulk
Druga imena IDBK25S-F179 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
  • del #:DBK25P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
  • Na zalogi:9572
  • del #:DEM9SK
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SOLDER
  • Na zalogi:3202
174-037-211-141 Image
 RFQ
  • del #:GDD50SA156
  • Opis:DSUB 50 F GROM G50 CRIMP CAD
  • Na zalogi:239
179-015-612-571 Image
  • del #:09670254716
  • Proizvajalci:HARTING
  • del #:DBKL-25SAT-F
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
 RFQ
  • del #:DBK25S
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT