MBC550-1T15
MBC550-1T15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MBC550-1T15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MBC550-1T15
Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 15V 150/550W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 372 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
12 pcs
Product parameter
številka dela MBC550-1T15 Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 15V 150/550W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 372 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm) Serija MBC550
Moč (Watts) 150W (550W Forced Air) Druga imena 179-2860
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input Učinkovitost 90%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 7.33A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 7.33A