MBC550-1T24
MBC550-1T24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MBC550-1T24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MBC550-1T24
Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150/550W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 446 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
številka dela MBC550-1T24 Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150/550W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 446 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm) Serija MBC550
Moč (Watts) 150W (550W Forced Air) Druga imena 179-2861
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Učinkovitost 91% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.25A Odobritve CE