Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS24264R16T24SN
MS24264R16T24SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS24264R16T24SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS24264R16T24SN
Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2029 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela MS24264R16T24SN Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2029 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena -
Atributi atributov Environment Sealed Prekinitev Crimp
Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized Material školjke, Dokončaj -
Serija Military, MIL-DTL-26500 RoHS Status Bulk
Druga imena CMS24264R16T24SN delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount, Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca MS24264R16T24SN Velik premer dobavljen 16-24
Lastnosti - Razširjen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Trenutna ocena -
Tok - Max / Contact Threaded Kontaktni material N (Normal)
Stopite v stik s finišno debelino Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Premer kabla 50µin (1.27µm)
Podobni izdelki
  • del #:MS24264R18B14P6
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
  • Na zalogi:1991
  • del #:MS24264R16T24PN
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
  • Na zalogi:2895
  • del #:MS24264R16T24P7
  • del #:MS24264R16T24P6