MS24264R18B14P7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS24264R18B14P7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MS24264R18B14P7 |
|---|---|
| Proizvajalec | Cinch Connectivity Solutions |
| Opis | CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- parameter izdelek
Product parameter
| številka dela | MS24264R18B14P7 | Proizvajalec | Cinch Connectivity Solutions |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 1964 pcs | Podatkovni list | |
| Druga imena | CMS24264R18B14P7 | delovna temperatura | -55°C ~ 200°C |
| Število pozicij | 14 | Tip montaže | Panel Mount, Flange |
| Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks | Številka izdelka proizvajalca | MS24264R18B14P7 |
| Velik premer dobavljen | 18-14 | Lastnosti | - |
| Razširjen opis | 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold | Opis | CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP |