Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > MS24266R22B32P8
MS24266R22B32P8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS24266R22B32P8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS24266R22B32P8
Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1174 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MS24266R22B32P8 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1174 pcs Podatkovni list Cinch Cylindrical Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-32
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26500 Pakiranje Bulk
Druga imena CMS24266R22B32P8 Usmerjenost 8
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 32 (Power)
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 32 (Power) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva - Odpiranje kabla 1.152" (29.26mm)
Material backshell, Plating - Aplikacije -
Podobni izdelki
  • del #:MS24266R22B32PY
  • Proizvajalci:Bel
  • Na zalogi:1330
  • del #:MS24266R22B32S7
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP