Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > MS24266R22B32P9-LC
MS24266R22B32P9-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MS24266R22B32P9-LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MS24266R22B32P9-LC
Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2213 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MS24266R22B32P9-LC Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2213 pcs Podatkovni list Cinch Cylindrical CatalogOmega C48 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija Military, MIL-DTL-26500
Pakiranje Bulk Druga imena CMS24266R22B32P9-LC
Usmerjenost 9 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 32 (Power) Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Anodized Black Premer spojne gredi 1.625" (41.28mm)