Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SC1608C-100
SC1608C-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SC1608C-100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SC1608C-100
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 10UH 2A 75 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SC1608C-100 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 10UH 2A 75 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4526 pcs Podatkovni list SC1608C Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±30% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) Ščitenje Shielded
Serija SC1608C Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Inductor 2A 75 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max
Trenutna ocena 2A Tok - nasičenost 370mA
Podobni izdelki
SC1606-470 Image
  • del #:SC1606-470
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:FIXED IND 47UH 470MA 1.2 OHM SMD
  • Na zalogi:236565
SC1606-6R8 Image
  • del #:SC1606-6R8
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:FIXED IND 6.8UH 1.18A 240 MOHM
  • Na zalogi:241334
  • del #:SC1608C-330
  • Opis:FIXED IND 33UH 1.15A 190 MOHM
 RFQ
SC1606-4R7 Image
  • del #:SC1606-4R7
  • Opis:FIXED IND 4.7UH 1.4A 160 MOHM
  • del #:SC1608C-220
  • Opis:FIXED IND 22UH 1.44A 138 MOHM
 RFQ
  • del #:SC1608C-1R0
  • Opis:FIXED IND 1UH 4A 40 MOHM SMD
  • del #:SC1608C-2R2
  • Opis:FIXED IND 2.2UH 2.91A 50 MOHM
SC1606-680 Image
  • del #:SC1606-680
  • Opis:FIXED IND 68UH 400MA 1.6 OHM SMD
  • Opis:FIXED IND 330UH 160MA 9.3 OHM
  • del #:SC1608C-102
  • Opis:FIXED IND 1MH 220MA 5.35 OHM SMD
  • Opis:FIXED IND 33UH 580MA 820 MOHM
SC1606-2R2 Image
  • del #:SC1606-2R2
  • Opis:FIXED IND 2.2UH 1.78A 110 MOHM
  • Opis:FIXED IND 680UH 120MA 17.5 OHM
  • del #:SC1608C-221
  • Opis:FIXED IND 220UH 480MA 1.22 OHM
  • del #:SC1608C-101
  • Opis:FIXED IND 100UH 720MA 480 MOHM
  • del #:SC1608C-150
  • Opis:FIXED IND 15UH 1.7A 90 MOHM SMD
  • Opis:FIXED IND 470UH 140MA 12.6 OHM
  • del #:SC1608C-1R5
  • Opis:FIXED IND 1.5UH 3.24A 45 MOHM
SC1606-3R3 Image
  • del #:SC1606-3R3
  • Opis:FIXED IND 3.3UH 1.65A 120 MOHM
  • del #:SC1608C-151
  • Opis:FIXED IND 150UH 640MA 750 MOHM