Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SC1608C-221
SC1608C-221
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SC1608C-221 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SC1608C-221
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 220UH 480MA 1.22 OHM
Product parameter
številka dela SC1608C-221 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 220UH 480MA 1.22 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4412 pcs Podatkovni list SC1608C Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±30% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) Ščitenje Shielded
Serija SC1608C Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220µH Shielded Inductor 480mA 1.22 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.22 Ohm Max
Trenutna ocena 480mA Tok - nasičenost 90mA
Podobni izdelki
  • del #:SC1608C-4R7
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:FIXED IND 4.7UH 2.47A 60 MOHM
  • Na zalogi:3972
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:FIXED IND 33UH 1.15A 190 MOHM
  • Na zalogi:4063
 RFQ
  • del #:SC1608C-2R2
  • Opis:FIXED IND 2.2UH 2.91A 50 MOHM
  • del #:SC1608C-681
  • Opis:FIXED IND 680UH 280MA 3.6 OHM
  • del #:SC1608C-151
  • Opis:FIXED IND 150UH 640MA 750 MOHM
  • del #:SC1608C-3R3
  • Opis:FIXED IND 3.3UH 2.61A 55 MOHM
  • del #:SC1608C-220
  • Opis:FIXED IND 22UH 1.44A 138 MOHM
  • del #:SC1608C-100
  • Opis:FIXED IND 10UH 2A 75 MOHM SMD
  • del #:SC1608C-471
  • Opis:FIXED IND 470UH 320MA 2.85 OHM
  • del #:SC1608C-331
  • Opis:FIXED IND 330UH 400MA 1.83 OHM
  • del #:SC1608C-1R5
  • Opis:FIXED IND 1.5UH 3.24A 45 MOHM
  • del #:SC1608C-101
  • Opis:FIXED IND 100UH 720MA 480 MOHM
  • del #:SC1608C-102
  • Opis:FIXED IND 1MH 220MA 5.35 OHM SMD
  • del #:SC1608C-470
  • Opis:FIXED IND 47UH 1.03A 230 MOHM
  • del #:SC1608C-1R0
  • Opis:FIXED IND 1UH 4A 40 MOHM SMD
  • del #:SC1608C-680
  • Opis:FIXED IND 68UH 800MA 340 MOHM
  • del #:SC1608C-6R8
  • Opis:FIXED IND 6.8UH 2.22A 65 MOHM
SC1606-6R8 Image
  • del #:SC1606-6R8
  • Opis:FIXED IND 6.8UH 1.18A 240 MOHM
  • del #:SC1608C-150
  • Opis:FIXED IND 15UH 1.7A 90 MOHM SMD
SC1606-681 Image
  • del #:SC1606-681
  • Opis:FIXED IND 680UH 120MA 17.5 OHM