Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCEP105L-5R7
SCEP105L-5R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCEP105L-5R7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCEP105L-5R7
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 5.7UH 8A 12.4 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela SCEP105L-5R7 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 5.7UH 8A 12.4 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 69841 pcs Podatkovni list SCEP105L Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) Ščitenje Shielded
Serija SCEP105L Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 5.7µH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 5.7µH Shielded Inductor 8A 12.4 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 12.4 mOhm Max Trenutna ocena 8A
Tok - nasičenost 5.8A