Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCEP105S-5R0
SCEP105S-5R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCEP105S-5R0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCEP105S-5R0
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 5UH 6.65A 23.8 MOHM
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela SCEP105S-5R0 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 5UH 6.65A 23.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 73752 pcs Podatkovni list SCEP105S Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) Ščitenje Shielded
Serija SCEP105S Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 5µH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 5µH Shielded Inductor 6.65A 23.8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 23.8 mOhm Max Trenutna ocena 6.65A
Tok - nasičenost 8.4A