Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCEP105S-R22
SCEP105S-R22
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCEP105S-R22 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCEP105S-R22
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 220NH 20A 2.6 MOHM SMD
Product parameter
številka dela SCEP105S-R22 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 220NH 20A 2.6 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 61946 pcs Podatkovni list SCEP105S Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±30% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) Ščitenje Shielded
Serija SCEP105S Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 220nH Shielded Inductor 20A 2.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.6 mOhm Max Trenutna ocena 20A
Tok - nasičenost 40A