Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCIHP1367-100M
SCIHP1367-100M
SCIHP1367-100M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCIHP1367-100M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCIHP1367-100M
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 10UH 10A 18.5 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela SCIHP1367-100M Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 10UH 10A 18.5 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 74615 pcs Podatkovni list SCIHP1367 Series Datasheet*
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm) Ščitenje Shielded
Serija SCIHP1367 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 595-1400-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.264" (6.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 10A 18.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 18.5 mOhm Max
Trenutna ocena 10A Tok - nasičenost 15.5A