Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCIHP1367-8R2M
SCIHP1367-8R2M
SCIHP1367-8R2M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCIHP1367-8R2M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCIHP1367-8R2M
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 8.2UH 10.5A 16.6 MOHM
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela SCIHP1367-8R2M Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 8.2UH 10.5A 16.6 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60041 pcs Podatkovni list SCIHP1367 Series Datasheet*
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm) Ščitenje Shielded
Serija SCIHP1367 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.264" (6.70mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 10.5A 16.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 16.6 mOhm Max Trenutna ocena 10.5A
Tok - nasičenost 16A