Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCTH2010-100
SCTH2010-100
SCTH2010-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCTH2010-100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCTH2010-100
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 10UH 380MA 900 MOHM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SCTH2010-100 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 10UH 380MA 900 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4662 pcs Podatkovni list SCTH2010 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm) Ščitenje Shielded
Serija SCTH2010 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Inductor 380mA 900 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Trenutna ocena 380mA Tok - nasičenost 380mA
Podobni izdelki
SCT68 Image
 RFQ
SCT62 Image
SCTH2010-6R8 Image
  • del #:SCTH2010-6R8
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:FIXED IND 6.8UH 480MA 515 MOHM
  • Na zalogi:5137
 RFQ
SCT65 Image
SCTH2010-1R0 Image
  • del #:SCTH2010-1R0
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:FIXED IND 1UH 1.14A 105 MOHM SMD