Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SCTH2010-150
SCTH2010-150
SCTH2010-150
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SCTH2010-150 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SCTH2010-150
Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 15UH 300MA 1.52 OHM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SCTH2010-150 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 15UH 300MA 1.52 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4733 pcs Podatkovni list SCTH2010 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm) Ščitenje Shielded
Serija SCTH2010 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Shielded Inductor 300mA 1.52 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.52 Ohm Max
Trenutna ocena 300mA Tok - nasičenost 300mA