Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > SLIN-30E1ALG
SLIN-30E1ALG
SLIN-30E1ALG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SLIN-30E1ALG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SLIN-30E1ALG
Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 0.8-2.75V 83W
(v ameriških dolarjih)
324 pcs
Product parameter
številka dela SLIN-30E1ALG Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 0.8-2.75V 83W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7093 pcs Podatkovni list SLIN-30E1AL
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 0.8 ~ 2.75 V
Napetost - Vhod (Min) 6V Napetost - Vhod (maks.) 14V
Tip Non-Isolated PoL Module Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.53" W x 0.39" H (33.0mm x 13.5mm x 10.0mm)
Serija SLIN Moč (Watts) 83W
Pakiranje Tray Paket / primer Module
Druga imena 507-1578
SLIN-30E1AL
SLIN30E1AL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP
Učinkovitost 91.8% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 2.75 V 30A 6V - 14V Input
Tok - izhod (maks.) 30A Nadzorne funkcije Enable, Active Low