Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > SLIN-50E1ALG
SLIN-50E1ALG
SLIN-50E1ALG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SLIN-50E1ALG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SLIN-50E1ALG
Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 0.7-2V 100W
(v ameriških dolarjih)
210 pcs
Product parameter
številka dela SLIN-50E1ALG Proizvajalec Bel
Opis DC DC CONVERTER 0.7-2V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5382 pcs Podatkovni list SLIN-50E1AL
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 0.7 ~ 2 V
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 14V
Tip Non-Isolated PoL Module Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.90" W x 0.39" H (33.0mm x 22.9mm x 10.0mm)
Serija SLIN Moč (Watts) 100W
Pakiranje Tray Paket / primer Module
Druga imena 507-1577
SLIN-50E1AL
SLIN50E1AL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP
Učinkovitost 87% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.7 ~ 2 V 50A 4.5V - 14V Input
Tok - izhod (maks.) 50A Nadzorne funkcije Enable, Active Low