TCP3500-H060G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TCP3500-H060G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TCP3500-H060G
Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 60V 3500W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 35 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
4 pcs
Product parameter
številka dela TCP3500-H060G Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 60V 3500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 35 pcs Podatkovni list TCP3500 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 60V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 180 ~ 528 VAC (3PH) Tip Front End
Velikost / dimenzija 15.77" L x 4.06" W x 3.33" H (400.6mm x 103.0mm x 84.6mm) Serija TCP / TXP
Moč (Watts) 3500W delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Rack Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Front End AC DC Converter 1 Output 60V 65A 180 ~ 528 VAC (3PH) Input Tok - izhod (maks.) 65A