Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > TCP1A475M8R
TCP1A475M8R
TCP1A475M8R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TCP1A475M8R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TCP1A475M8R
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela TCP1A475M8R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 372364 pcs Podatkovni list TC Series P Case .
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija TC
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 511-1461-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca P
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 4.7µF