Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Rotary Potentiometers, Rheostats > 82R1A-R22-A10L
82R1A-R22-A10L
82R1A-R22-A10L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 82R1A-R22-A10L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 82R1A-R22-A10L
Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 1K OHM 2W CERMET LINEAR
(v ameriških dolarjih)
270 pcs
Product parameter
številka dela 82R1A-R22-A10L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 1K OHM 2W CERMET LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12715 pcs Podatkovni list 81,82,85,86 Series
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±10%
Sklop zaključka Solder Hook Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Taper Linear Velikost - telo Square - 0.625" x 0.625" Face x 0.625" H (15.88mm x 15.88mm x 15.88mm)
Serija 82 Rotacija 300°
Odporen material Cermet Odpornost (Ohms) 1k
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W Solder Hook Bushing Thread M10 x 0.75
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.866" (22.00mm)
Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)
Podobni izdelki
  • del #:RNS1K5
  • Proizvajalci:Ohmite
  • Opis:POT 1.5K OHM 300W WIREWOUND LIN