Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Rotary Potentiometers, Rheostats > 82R1A-R22-A13L
82R1A-R22-A13L
82R1A-R22-A13L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 82R1A-R22-A13L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 82R1A-R22-A13L
Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 82R1A-R22-A13L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12682 pcs Podatkovni list 81,82,85,86 Series
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±10%
Sklop zaključka Solder Hook Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Taper Linear Velikost - telo Square - 0.625" x 0.625" Face x 0.625" H (15.88mm x 15.88mm x 15.88mm)
Serija 82 Rotacija 300°
Odporen material Cermet Odpornost (Ohms) 5k
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Druga imena 82R1AR22A13L Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W Solder Hook
Bushing Thread M10 x 0.75 Vgrajen stikalo None
Vrsta prilagajanja User Defined Tip aktuatorja Slotted
Dolžina aktuatorja 0.866" (22.00mm) Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)