Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > CRM2512-JX-R050ELF
CRM2512-JX-R050ELF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CRM2512-JX-R050ELF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CRM2512-JX-R050ELF
Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 50M OHM 5% 2W 2512
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 376854 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela CRM2512-JX-R050ELF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 50M OHM 5% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 376854 pcs Podatkovni list CRM2512 Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2512
Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Serija CRM2512
Odpornost 50 MOhms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2512 (6432 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 50 MOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film