Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > CRM2512-JX-R100ELF
CRM2512-JX-R100ELF
CRM2512-JX-R100ELF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CRM2512-JX-R100ELF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CRM2512-JX-R100ELF
Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.1 OHM 5% 2W 2512
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs
Product parameter
številka dela CRM2512-JX-R100ELF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.1 OHM 5% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 481771 pcs Podatkovni list CRM2512 Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2512
Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Serija CRM2512
Odpornost 100 mOhms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2512 (6432 Metric)
Druga imena CRM2512-JX-R100ELF-ND
CRM2512-JX-R100ELFTR
CRM2512JXR100ELF
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 100 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film